Program


Ábel

Ábel

TAMÁSI ÁRON: ÁBEL
zenés játék két részben

Zene: Könczei Árpád
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. február 25. szerda, 19:00

Ábel a rengetegben ─ Ábel a nagyvárosban ─ Ábel Amerikában.
Folytonosan, egyetlen kérdés nyomában: „Mi végre vagyunk a világban?”
Tamási Áron tudta a választ, el is árulja nekünk regényciklusa végén. A mű ezen vezérgondolata az egész előadást végigkíséri, amelynek során a furfangos, életrevaló székely fiú mulatságos és megható története elevenedik meg előttünk a Hargitától az amerikai nagyvárosi létig.

A székely - akárcsak Ábel - nem adja fel egykönnyen. Ragaszkodik ahhoz, ami az övé. Erdőhöz, állathoz, szerelemhez, anyjához, apjához – és mindenekelőtt a Hargitához.

A zenés színpadi játék nem kisebb feladatra vállalkozik, minthogy Ábelt elkísérje a teljes úton önmaga megismerése felé. Családi színház, minden korosztálynak ajánljuk.

Ajánlatunk


Mindig látni akarta, mi játszódik le a színpad azon részén, ami a nézőtérről nem látható? Kíváncsi rá, mi történik, mielőtt felmegy a függöny, vagy miután véget ért az előadás? Bejárná a Madách Színház legrejtettebb zugait? Akkor ez az Ön programja!

musical Szöveg: TIM RICE Zene: ANDREW LLOYD WEBBER Hangszerelte: DAVID CULLEN Fordította: Bárány Ferenc

A történet Fazekas Mihály művén alapul, a mese régi, de a megközelítés módja merőben új, ugyanis Schwajda György a libák szemszögéből írta meg a cselekményt.

Ajánló


gyerekelőadás FEKETE ISTVÁN kisregénye alapján

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!