Program


Játékok és szerelmek

Játékok és szerelmek

KOVÁTS KRISZTA harmadik éve mutat be a Madách Stúdióban egy-egy új programot a zenekarával. 2015-ben Budapest bámészko (vendég: Nádasdy Ádám) Magyar flódni (vendég: Nyáry Krisztián) 2016-ban, és most, 2017–ben: JÁTÉKOK ÉS SZERELMEK, ismét NYÁRY KRISZTIÁNNAL.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. december 19. kedd, 19:30

Az idei Könyvhét sikere volt a Corvinánál megjelent könyv CD-melléklettel, ebből készül a koncertszínházi bemutató. Fábri Péter írt 13 dalt a játékokról Kováts Kriszta zenekarának tagjaival. Póker, rulett, dominó, scrabble, tenisz, Ki nevet a végén?, és sok más játék kerül szóba a dalszövegekben. Minden dalból az derül ki, hogy egy-egy játék tulajdonképpen egy-egy sűrített emberi dráma.
Nyáry Krisztián minden játékhoz talált egy meglepő történetet. A játékok apropóján elkalandozunk a Monarchiába: megtudjuk, kinek az álarca volt Lőwy Árpád; hol volt Heltai Jenő, Molnár Ferenc és Bródy Sándor játszótere; a scrabble-ről miért Matzner Lola, Márai Sándor felesége, és a ping-pong-ról miért Komjádi Béla, a magyar vízipóló megteremtője jutott a szerző eszébe.
Bartók Béla szerelmi ajándéka Geyer Stefinek egy hegedűverseny volt, amelyben megidézi Stefi nevetését. A történetből kiderül, hogy ki nevet a végén...

Zenél a Kováts Kriszta Kvintett.

A zenekar tagjai:
Kováts Kriszta – ének
Lázár Zsigmond – billentyű, hegedű, vokál
Schneider Zoltán – gitár, vokál
Csuhaj- Barna Tibor – nagybőgő, vokál
Perger Guszty – ütőhangszerek

Közreműködnek: Zavaros Anna és Zelei Péter táncművészek

Zene: Csuhaj-Barna Tibor, Schneider Zoltán, Perger Guszty
Dalszövegek: Fábri Péter
Látvány, háttérképek: Ruttka Andrea


Rendező: Kováts Kriszta

Ajánlatunk


1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.

A történet Fazekas Mihály művén alapul, a mese régi, de a megközelítés módja merőben új, ugyanis Schwajda György a libák szemszögéből írta meg a cselekményt.

Ajánló


Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon…

Lázár Ervin mesejátékát már számos változatban láthatták az író rajongó olvasói. Tévéjáték, könyv, vagy színházi formában, sőt egy generáció nevelkedett…

Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!