VICTOR HUGO: NYOMORULTAK
VICTOR HUGO: A NYOMORULTAK
dráma az irgalom fényében
"A bíró az igazságszolgáltatás nevében szól, a pap a könyörület nevében, ami magasabb rendű igazságszolgáltatás" (Victor Hugo)
több
VICTOR HUGO: A NYOMORULTAK
dráma az irgalom fényében
"A bíró az igazságszolgáltatás nevében szól, a pap a könyörület nevében, ami magasabb rendű igazságszolgáltatás" (Victor Hugo)
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2011. december 1. csütörtök, 18:00
A történet Fazekas Mihály művén alapul, a mese régi, de a megközelítés módja merőben új, ugyanis Schwajda György a libák szemszögéből írta meg a cselekményt.
A történet szereplői Doris és George, akik ugyan mással élnek házasságban, mégis minden évben egy napot egymással töltenek, az évek során pedig a kaland mély emberi kapcsolattá válik.
A mű két rendkívüli emberről, a világirodalom egyik legnagyobb írójáról és a kor ünnepelt színésznőjéről szól. Szenvedélyes szerelmük és házasságuk története személyes levelekben elbeszélve.
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a…
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!