SECOND LIFE, AVAGY KÉTÉLETEM
Az Orlai Produkciós Iroda előadása
Nincs olyan ember, aki ne játszana el a gondolattal, mi lett volna belőle, ha valami vagy ha minden másképp alakul az életében.
more
Az Orlai Produkciós Iroda előadása
Nincs olyan ember, aki ne játszana el a gondolattal, mi lett volna belőle, ha valami vagy ha minden másképp alakul az életében.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, February 24 2022 7:00PM
Az előadás alkotói ezúttal ezt a játékot veszik komolyan és ezen keresztül vallanak magukról, tévedéseikről és vágyaikról. Öt fiktív élettörténet jelenik meg, és ezekben találkoznak egymással az alkotók valós vagy elképzelt alteregói.
Szereplők:
Járó Zsuzsa
Kovács Patrícia
Mészáros Máté
Ötvös András
Schruff Milán
Író: Benedek Albert, Dömötör András és a társulat
Látvány: Molnár Anna
Dramaturg, a rendező munkatársa: Deés Enikő
Világítás: Kehi Richárd
Rendező: Dömötör András
Producer: Orlai Tibor
Mindig látni akarta, mi játszódik le a színpad azon részén, ami a nézőtérről nem látható? Kíváncsi rá, mi történik, mielőtt felmegy a függöny, vagy miután véget ért az előadás? Bejárná a Madách Színház legrejtettebb zugait? Akkor ez az Ön programja!
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
A történet Fazekas Mihály művén alapul, a mese régi, de a megközelítés módja merőben új, ugyanis Schwajda György a libák szemszögéből írta meg a cselekményt.
"Nincs könnyítés, nincs rövidítés és nincs olyan út, amivel megspórolhatod azt, amin végig kell menned.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.